Elektrinis paspirtukas Polaris PES 0507

Nauja prekė

Ratų dydis - 5,5 coliai

 Didžiausias greitis yra 25 km/h

 Variklio galia - 250 W

Smulkiau

285,00 € su PVM

Apie prekę

"Polaris PES 0507" yra puikus miesto individualios transporto priemonės variantas kasdieniniam naudojimui. Jame yra 250 vatų variklis. Didžiausias elektrinio paspirtuko greitis yra 25 km/h.

Šiuolaikinis ličio jonų akumuliatorius ilgai tarnauja. Be to, tokios baterijos beveik neiškraunamos neišnaudotoje būsenoje, nereikalauja techninės priežiūros ir didelės energijos talpos. Šiuo atžvilgiu elektrinis paspirtukas gali važiuoti iki 20km be įkrovimo ir pakilti į kalną iki 15 laipsnių.

Baterija yra platformoje, tokiu būdu užtikrinant mažą svorio centrą. Tai padeda geriau valdyti ir stabilizuoti paspirtuką.

Elektrinis paspirtukas turi funkciją, kuri riboja greitį iki 13 km/h. Naudojant šią parinktį bus užtikrintas jūsų eismas sunkiose kelio atkarpose ir gali būti naudingas pirmaisiais šio transporto nadojimosi etapais.

  • Vairo kolonėlės LCD ekranas;
  • Kursinis LED žibintuvėlis;
  • Galinis stovėjimo žibintas / stabdžių žibintas;
  • Automatinio išjungimo funkcija.

Lieti, visi varomi 5 colių skersmens ratai nebijo jokių aštrų akmenų, net stiklo lukštų.

Elektrinis paspirtukas Polaris turi aukštą apsaugos nuo dulkių ir drėgmės lygį. Jei įrenginyje yra tam tikras dulkių kiekis, jo veikimas nebus pažeistas. Apsaugos lygis nuo vandens įsiskverbimo leidžia naudotis paspirtuku net lietaus metu.

Elektrinis paspirtukas aprūpintas papildomu mechanizmu, kuris yra labai patogus transportuojant jį automobiliu arba gabenant jį viešuoju transportu. Be to, sulenkiant, jis yra pakankamai kompaktiškas, kad palengvina jo laikymą miesto apartamentuose.

Mes suteikiame dvejų metų garantiją elektriniams paspirtukams.